Poland
Headquarters Address

Twitter logo Youtube logo

Home: Our Locations › WSP Environment & Energy – Polska

WSP Environment & Energy – Polska

Polski oddział firmy WSP Environment & Energy zatrudnia ekspertów oferujących doradztwo w kwestiach związanych z ochroną środowiska, energią, zrównoważonym rozwojem, zmianami klimatycznymi i ryzykiem biznesowym.

 

Jesteśmy częścią globalnego zespołu składającego się z ponad 14,500 konsultantów. Niewiele firm jest w stanie zaoferować podobny zakres wiedzy i doświadczenia. Od rekultywacji skażonych terenów do opracowywania strategii adaptacji przedsiębiorstwa do zmian klimatycznych oraz od rozwiązań geotechnicznych do planowania przestrzennego miast i strategii stosowania energii odnawialnej.

To szerokie spektrum zagadnień obejmuje doświadczenia zebrane na całym świecie.

 

Wszystkie działania nasza firma przeprowadza w bliskiej współpracy z klientami. Nie ograniczamy się jedynie do redukowania ryzyka – analizujemy cele biznesowe klientów i tworzymy rozwiązania, dzięki którym zyskują oni przewagę konkurencyjną i nowe możliwości handlowe.

 

Nie boimy się wyzwań i innowacji. Kultura korporacyjna naszej firmy opiera się na dumie, zaangażowaniu, wsparciu i uczciwości. Mamy nadzieję, że okażemy się godnym zaufania partnerem, niezależnie od formy współpracy.

View our insights on unconventional gas

View our insights on unconventional gas

Watch WSP’s John Romano talking about the opportunities and challenges presented by the growing unconventional shale gas market and how we can help clients manage impacts and compliance.

View the video here.

View our insights on unconventional gas

WSP and GENIVAR – at a glance

WSP and GENIVAR – at a glance

Together WSP and GENIVAR are one of the world’s leading professional services firms. Find out more about our expertise, our track record and our global presence.

Read more.

WSP and GENIVAR – at a glance